به گزارش «مجله ایما» به نقل از روزنامه الرایه قطر محور این جلسه  لیگ قهرمانان آسیا و مقدماتی جام جهانی است که با حضور نمایندگان AFC برگزار می شود تا بتوانند برنامه ریزی مناسبی برای ادامه مسابقات داشته باشند.

همچنین شنبه هفته آینده نیز امارات میزبان  یکسری دیگر از کشورهای غرب آسیا در مورد  همین موضوع است و در نهایت نظراتشان را به AFC می دهند تا   تصمیم نهایی را در این رابطه بگیرند.

این در حالی است که فدراسیون های فوتبال در شرق آسیا بعد از نشست هایی که داشتند تصمیم گرفتند زمان جدیدی را برای مسابقاتشان در نظر بگیرند.

با این وصف فردا در دوحه صحبت های مهمی در رابطه با بازی های مقدماتی جام جهانی و جام ملت های آسیا انجام و مسابقاتی  که قرار بود در  ٧ و ١٢ فروردین  انجام شود  به احتمال زیاد به  اردیبهشت  منتقل می شوند تا مسابقات خرداد و تیر  لطمه ای نبیند. هدف از برگزاری این جلسات این است که برنامه و زمان  برنامه ها را بچینند و به نتایجی برسند که  کسی در نهایت  ضرر نبیند.

یکی دیگر از  موضوع های  مهم این جلسه این است که به شکلی  برنامه ریزی کنند تا  بعضی از تیم ها مثل قطر که در کوپا آمریکا هم حضور دارد دچار خستگی مفرط نشوند.

فیلکس سانچز سرمربی تیم ملی قطر منتظر است تا تصمیم ها در این رابطه  گرفته شود و برنامه ریزی اش را برای کوپا آمریکا انجام بدهد البته اگر این بازی ها  تداخلی با مسابقات مهم دیگر در قاره آسیا نداشته باشد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.
hitcounter