به گزارش “مجله ایما”، در روزهای اخیر به جز ماجرای شیوع کرونا و بدون تماشاگر شدن بازی های فوتبال در امارات، یک اتفاق دیگر نیز باعث ایجاد حاشیه هایی پیرامون فوتبال این کشور شده بود.

 

روزنامه های اماراتی گزارش داده بودند که آلوارو نگردو، مهاجم شناخته شده و اسپانیایی تیم النصر برای تمدید قرارداد خود از این باشگاه تقاضای دستمزد سالانه 20 میلیون درهم (معادل حدود 5.5 میلیون دلار) کرده است.

 

اما صلاح جلال، مدیر تیم النصر در یک برنامه تلویزیونی در واکنش به این موضوع گفت: این شایعه کذب است و به هیچ وجه صحت ندارد. خود نگردو هم کاملا این مسئله را تکذیب کرده است.

 

با این حال رسانه های اماراتی می گویند باشگاه النصر در کاهش دستمزد مورد توقع نگردو موفق نبوده تا برای تمدید قرارداد با وی به توافق برسد. نگردو، مهاجم 34 ساله این تیم در پایان فصل جاری به انتهای قرارداد خود با النصر می رسد و ماندن یا جدایی وی احتمالا مشخص خواهد کرد که شایعه این روزهای فوتبال امارات صحت داشته یا خیر.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.