مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” از جمله کشورهای اروپایی که درگیری زیادی با شیوع کروناویروس پیدا کرده بلژیک نام دارد کشوری که علاوه بر مقررات سفت و سخت تمامی رقابت های ورزشی خود را متوقف کرد تا از گسترش دامنه شیوع ویروس جلوگیری کند.

یکی از مهم ترین رقابت های ورزشی ژوپیرلیگ است لیگی که تنها یک هفته از دور مقدماتی خود باقی مانده بود تا شش تیم برتر راهی پلی آف شوند تا در رقابتی دوره ای و 10 هفته ای شانس خود برای قهرمانی و کسب جواز صعود به چمپیونزلیگ و لیگ اروپا را امتحان کنند. 

سایت voetbalnieuws اما امروز در گزارشی پرده از تصمیمی مهم در فدراسیون فوتبال بلژیک برداشت و نوشت:« با لغو پلی آف نهایی ژوپیرلیگ طرفداران و اعضای باشگاه بروژ خود را برای قهرمانی زودرس آماده می کنند چون بعید است زمانی برای برگزاری پلی آف وجود داشته باشد و افزایش بحران های کرونا تا دو ماه آتی دیگر زمانی برای برگزاری بازی ها باقی نخواهد ماند و تنها می توان هفته سی ام ژوپیرلیگ را در دستور کار قرار داد».

با این اتفاق می توان گفت بلژیک اولین کشور اروپایی محسوب می شود که قهرمان لیگ خود را معرفی می کند چون اختلاف امتیاز بروژ با تیم های دوم و سوم بیش از 15 امتیاز در فاصله یک هفته به انتهای فصل است. اما در این بین دو تیم خنت و شارلروا با دراختیار داشتن ستاره های ایرانی با شرایط عجیبی روبرو هستند چون با این تصمیم فدراسیون بلژیک هفته پایانی برای این باشگاه ها حکم مرگ و زندگی در راه رسیدن به چمپیونزلیگ به عنوان سهمیه دوم و غیرمستقیم بلژیک را پیدا می کند.

خنت با میلاد محمدی در حال حاضر 55 امتیازی است و شارلروا با مثلث ایرانی های خود تنها یک امتیاز با خنت فاصله دارد. در هفته سی ام رقابت ها خنت باید به مصاف واسلند در خانه حریف برود و شارلروا در خانه خود از کورتریک پذیرایی کند. همین امر جنگی سرنوشت ساز برای این دو تیم در پی خواهد داشت تا برای رسیدن به پلی آف بزرگ ترین تورنمنت باشگاهی اروپا تلاش دو چندانی داشته باشند.

 

در فاصله یک هفته مانده به انتهای دور برگشت ژوپیر لیگ و با لغو پلی آف نهایی این رقابت ها حالا سه باشگاه این شانس را دارند تا سهمیه دوم بلژیک در فصل آتی چمپیونزلیگ باشند جایی که علاوه برخنت و شارلروا با ستاره های ایرانی باشگاه آنتورپ تیم آتی بیرانوند نیز این شانس را دارد تا به لیگ قهرمانان اروپا برسد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.