دانلود سریال یاغی

بعد از یک وقفه سه ماهه که به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در مسابقات فوتبال به وجود آمد رقابت‌های لالیگا از بامداد امروز با دیدار بین دو تیم سویا و رئال بتیس از سر گرفته شد که در این دیدار تیم میزبان با دو گل حریفش را از پیش رو برداشت.

 

لالیگا در فصل جاری یکی از جذاب ترین رقابت های خود را به لحاظ جنگ برای کسب عنوان قهرمانی پشت سر می گذارد. رئال مادرید که یک هفته پیش از تعلیق رقابت ها با پیروزی در الکلاسیکو به صدر جدول رسید خیلی زود و هفته بعد از آن با یک شکست روبرو شد تا دوباره صدرنشینی را به تیم رقیب یعنی بارسلونا هدیه داده باشد.

 

 

 

 

بلوگرانا در حال حاضر با 58 امتیاز در صدر جدول قرار گرفته و رئال مادرید با دو امتیاز کمتر آنها را تعقیب می کند. در شروع مجدد لالیگا اما بامداد روز یکشنبه بارسلونا مهمان مایورکا خواهد بود و رئال مادرید در ساعات پایانی همان روز در ورزشگاه دی استفانو به مصاف ایبار خواهد رفت.

 

رقابت تنگاتنگ قهرمانی در فصل جاری باعث شده که روزنامه کاتالانی اسپورت در آستانه از سرگیری دیدارهای دو تیم بارسلونا و رئال مادرید تیتر اصلی امروز خود را به این موضوع اختصاص دهد.

 

اسپورت با تیتر دوئل نهایی به این رقابت پرداخته و در بخشی از گزارش روی جلد خود آورده است: بارسلونا به عنوان شانس اصلی قهرمانی لالیگا را آغاز خواهد کرد. آن ها 11 مسابقه فینال فینال گونه و یک تقویم فشرده را پیش روی خود می‌بیند. از طرف کیکه ستین به دنبال این است که تیمش در همه بازی های باقی مانده به پیروزی برسد و رئال مادرید هم با بازگشت ادن هازارد و مارکو آسنسیو رویای قهرمانی لالیگا را در سر می‌پروراند.

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.