دانلود سریال یاغی

“” یوونتوس و اینتر طی سال های گذشته علاوه بر درون زمان مسابقه خارج از آن نیز با یکدیگر برای جذب بازیکنان مختلف رقابت تنگاتنگی داشته اند.‌ به عنوان مثال روملو لوکاکو و دژان کولوسفسکی از این دست بازیکنان بوده اند که رقابت سختی برای جذب شان بین این دو باشگاه ایتالیایی وجود داشته اما هر بار یکی از آنها موفق بوده است.

 

 

حالا به نظر می‌رسد که دو باشگاه بزرگ ایتالیا رقابت خود را برای جذب یک بازیکن دیگر آغاز کرده‌اند. به نظر می رسد که اینتر و یوونتوس در تابستان آینده برای جذب هافبک جوان فیورنتینا یعنی گائتانو کاستروویلی تمام تلاش خود را انجام خواهند داد. این بازیکن 23 ساله در این فصل 24 بازی برای فیورنتینا انجام داده و آمار سه گل و دو پاس گل را به ثبت رسانده است.

 

گزارش ها حاکی از آن است که حتی یوونتوس اقداماتی برای جذب گائتانو کاستروویلی انجام داده اما به نظر می رسد که باشگاه فیورنتینا قصد دارد حداقل برای یک فصل دیگر این ستاره ایتالیایی خود را حفظ کند؛ موضوعی که می تواند باعث شود اینتر و یوونتوس حداقل یک سال دیگر برای جذب کاستروویلی صبر کنند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.