دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در چارچوب مسابقات هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلیس، تیم برایتون که مثل چهار دیدار گذشته‌اش علیرضا جهانبخش را روی نیمکت و جزو نفرات اصلی نداشت، از ساعت ۱۸:۳۰ امشب در ورزشگاه مولینکس مقابل تیم رده ششمی ولورهمپتون قرار گرفت.

 

روند ناکامی‌های یاران جهانبخش بعد از هفت هفته عدم پیروزی، امشب هم ادامه یافت و آنها نتوانستند مقابل ولورهمپتون به برتری برسند و به تساوی بدون گل رضایت دادند تا ۲۹ امتیازی شوند، اما مثل هفته‌های قبل نتوانند از رده پانزدهم جدول لیگ جزیره بالاتر بروند.

علیرضا جهانبخش، ستاره ایرانی برایتون که در چهار دیدار اخیرشان دو بار به طور کامل نیمکت‌نشین بود و در دو دیدار هم به‌عنوان یار جانشین در ترکیب قرار گرفته بود، در مسابقه امشب به‌عنوان دومین تعویضی از دقیقه ۸۲ برابر ولورهمپتون به میدان رفت.

 

جهانبخش در حضور کوتاه مدت خود مقابل ولورهمپتون ۱۴ لمس توپ، یک تلاش برای دریبل‌زنی، دو سانتر، سه برتری در دوئل‌های زمینی و یک تکل داشت و دو بار هم خطا گرفت.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.