دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، صفحه رسمی لیگ برتر جزیره 10 عکس زیبای این فصل بازی ها تا به این جای مسابقات را منتشر کرده که یکی از این عکس ها به علیرضا جهانبخش اختصاص دارد. زمانی که به هوا می رود تا با یک ضربه آکروباتیک دروازه چلسی را باز کند و موفق به انجام این کار می شود. این گل برای علیرضا از آن جهت ارزشمند بود که بعد از هفته های متمادی نیمکت نشینی در ترکیب برایتون قرار می گرفت و بارها و بارها مواجه شدن با این خبر که علیرضا به دلیل نیمکت نشینی در برایتون به فوتبال هلند بر می گردد؛ او را آزرده خاطر می کرد.

 

این گل درست در روزهایی به ثمر رسید که مارک ویلموتس به بهانه نیمکت نشینی علیرضا جهانبخش در برایتون او را دعوت نمی کرد و ترجیح داد با محمد محبی پدیده جوان سپاهان کار را دنبال کند. اما علیرضا با این گل و عملکرد شایسته ای که در دیگر بازی های برایتون در این فصل از بازی ها داشت به خوبی نشان داد هنوز شایسته بازی در ترکیب تیم ملی است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.