دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، سرور جپاروف بازیکنی است که در یک سال و نیم حضور در استقلال نمایش فوق العاده ای در این تیم داشت و خاطرات خوبی برای هواداران این باشگاه رقم زد.

 

با این حال جپاروف بعد از جدایی از استقلال بابت 93 هزار دلار طلب خود از این باشگاه به فیفا شکایت کرد و توانست آبی ها را در مراجع بین المللی محکوم به پرداخت این مبلغ کند.

 

طبق قرار قبلی و حکم فیفا آبی ها باید تا امروز پول جپاروف را به او پرداخت می کردند تا از بسته شدن دو پنجره نقل و انتقالاتی خود فرار کنند. با این حال در روزهای بی پولی استقلال علی فتح الله زاده سرپرست جدید این باشگاه از جپاروف وقت خواست و این هافبک ازبکستانی حاضر شد تا پایان فروردین ماه به این باشگاه بابت پرداخت مطالباتش فرصت بدهد.

 

با این شرایط آبی ها این فرصت را دارند تا حدود یک ماه برای تامین منابع مالی تلاش کنند تا خود را از خطر محرومیت نجات بدهند. 

 

علی فتح الله زاده در شروع کار خود به عنوان سرپرست باشگاه استقلال با چند پرونده خارجی روبرو است که باید با تامین منابع مالی برای رفع آن تلاش کند.

 

آبی ها در این روزها با مشکلات عدیده مالی روبرو هستند و طبیعی است فراهم کردن پول بازیکنان خارجی این تیم به امری سخت برای مدیران باشگاه تبدیل شده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.