دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، پژمان نوری، ستاره سابق فوتبال ایران که اکنون به عنوان مدیرعامل ملوان فعالیت دارد، طی روزهای اخیر با شایعه نگران کننده ای مواجه بود. او اکنون با حضور روی آنتن فوتبال 1 شبکه ورزش درباره نگرانی بزرگی که دنبال می‌کند صحبت کرده است.

نوری در گفتگو با مجتبی پوربخش صحبت‌هایش را اینچنین آغاز کرد و گفت: متاسفانه خود استان گیلان یکی از مراکز شیوع بیماری کورونا است. تمام ایران این را می دانند. روز جمعه شورای تامین بندرانزلی تصویب کرد این بازی برگزار نشود. ولی متاسفانه به ما گفتند حتما باید شرکت کنید. بعد از بازی هفت هشت بازیکن تاثیرگذار ما در خانه هستند. ما نتوانستیم بازیکنان را به اهواز بفرستیم برای بازی با استقلال خوزستان.

وی ادامه داد: متاسفانه ما داریم به مردم دارید دروغ می گوییم؛ از یک طرف می گویید به استادیوم نیایید و ممکن است این بیماری را بگیرید و از طرف دیگر به بازیکنان می گویید هیچ اتفاقی نیفتاده و شما بروید بازی کنید. در صورتی که خود مردم به عمق فاجعه رسیدند که چه اتفاقی افتاده و بهتر است روراست باشیم. اصل ورزش این است باید در جامعه شادی و نشاط بیاید و الان این شادی را با گرفتن حق حضورشان در استادیوم گرفتیم. البته این کار به درستی انجام شده اما درست تر این است که همان سلامتی که با ورزش باعث نشاط می‌شود الان سلامت بازیکنان را به خطر انداختیم و می گویند به زور باید بروید 90 دقیقه بازی کنید. هر بازیکنی که بخواهد مسابقه بدهد حداقل 1500 کالری از دست می دهد و این ایمنی بدن را کاهش می دهد و یک اتفاق می تواند فاجعه باشد. الان نگاه کنید یکی از مراکز شیوع استان گیلان است و بازیکنان ما 7-6 ساعت در اتوبوس ب همدیگر هستند تا تهران. آنجا در فرودگاه و معطلی داشتند و بعد رفتند اهواز. چه اتفاقی می خواهد بیفتد؟ ما روزی دو نوبت در بندرانزلی برخی اماکن ضدعفونی می شود. پس یک موضوعی است ولی ما از بازیکنان ما می خواهیم در طول هفته تمرین کنند و مسابقه بدهند. الان سپیدرود امروز بازی کرد و یک سری افراد از کرمان آمدند و بعد چه اتفاقی امکان دارد بیفتد؟

مدیرعامل ملوان با اشاره به لابی‌هایش برای جلوگیری از بزرگتر شدن فاجعه گفت: ما با وزیر هم صحبت کردیم و گفتند از دست ما خارج است و کس دیگری تصمیم می گیرد. به نظرم مشکل اصلی فوتبال این است که فوتبالی ها و فدراسیون نمی توانند تصمیم بگیرند. وزیر ورزش باید الان تصمیم بگیرد این اتفاق نیفتد اما متاسفانه کسان دیگری تصمیم می گیرند تا به مردم بگویند همه چیز گل و بلبل است اما این شکلی نیست.

 

وی درباره شرایط جسمانی خودش و شایعاتی که درباره بیماری‌اش وجود داشت گفت: من 5-4 روز اصلا نتوانستم از خانه بیرون بیایم. الان باید با تیم اهواز می رفتم ولی به خاطر بیماری نتوانستم. 8 بازیکن دیگر من هم نتوانستند راهی اهواز شوند. بازیکنانی که شاکله اصلی تیم بودند. ما باید قانون را رعایت کنند. به نظرم باید تصمیمی بگیرند که به نفع فوتبال باشد نه این تصمیمات که مسلما به نفع کشور و فوتبال نیست.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.