دانلود سریال یاغی

“” در روز ششم مارس بود که پلیس پاراگوئه اعلام کرد رونالدینیو و بردارش را به علت ورود به این کشور با پاسپورت جعلی دستگیر کرده و در حال حاضر این ستاره محبوب برزیلی به همین اتهام در زندان قرار دارند.

 

 

 

اما سایت ESPN در گزارشی مدعی شد رونالدینیو در زندان در کنار گروه از افراد در حال یادگیری حرفه نجاری بوده و اینگونه وقت آزاد خود را سپری می کند. این ستاره 39 ساله بیشتر اوقات در سلول گذرانده و در اوقات آزاد نیز نجاری یاد می گیرد.

 

در روزهای اخیر اخباری در مورد احتمال آزادی رونالدینیو منتشر شده است. در واقع این ستاره برزیلی در صورت اعتراف کمپانی صدور پاسپورت غیرقانونی از زندان آزاد خواهد شد. رونالدینیو در دوران ورزشی اش یک از محبوب ترین بازیکن جهان فوتبال بود و آغاز روزهای طلایی بارسلونا در هزاره جدید با درخشش این بازیکن رقم خورد. او در ادامه راهی میلان شده و در سری آ نیز عملکرد خوبی با لباس روسونری به ثبت رساند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.