دانلود سریال یاغی

 جورج فلوید شهروند سیاه پوست 46 ساله آمریکایی روز دوشنبه گذشته زیر پاهای پلیس سفیدپوست آمریکایی و در حالی که فریاد می‌زد نمی‌توانم نفس بکشم جان داد تا بار دیگر تبعیض‌ها و خشونت‌های نژادپرستانه در این کشور باعث اعتراضات گسترده شود.

ورزشکاران آمریکایی و دیگر نقاط دنیا هم به جمع معترضین به کشته شدن جرج فلوید توسط پلیس آمریکا پیوسته‌اند و به شکل‌های مختلف اعتراض خود را نسبت به آنچه نژادپرستی و استانداردهای دوگانه نامیده‌اند اعتراض می‌کنند.

 

 

 

 

 

 

روز گذشته اشرف حکیمی جیدون سانچو و مارکوس تورام پس از گلزنی برای دورتموند و گلادباخ به یاد جورج فلوید شادی گل خاصی را انجام دادند. برای مثال تورام روی زانوهای خود نشست تا به مرگ دردناک جورج فلوید اعتراض کرده باشد.

 

جیمز میلنر ستاره لیورپول با انتشار عکس زیر در توئیتر خود نوشت:« اتحاد یعنی قدرت». در این تصویر بازیکنان لیورپول به یاد جورج فلوید روی زانوهای خود نشسته اند:

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.