دانلود سریال یاغی

آلفونسه دیویس در ماه های اخیر بی تردید یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ بوده است و حالا نشریه موندو دیپورتیوو ادعا می کند که بارسلونا می توانست ستاره این روزهای بوندسلیگا را با قیمت فقط 8 میلیون یورو در سال 2017 جذب کند. بارسلونا زمانی که این بازیکن 17 ساله در سال 2017 در ونکوور مشغول به بازی کردن بود پیشرفت او را زیر نظر داشت و استعدادیاب های این تیم حتی چند بار از نزدیک عملکرد آلفونسه دیویس را تماشا کرده بودند.

 

 

دیویس اولین بازی رسمی اش را در جام طلایی کونکاکاف در ژوئن سال 2017 در ترکیب تیم ملی کانادا انجام داد و این بازیکن جوان در چهار بازی سه گل به ثمر رساند. علیرغم توافق برای انتقال هشت میلیون یورویی با مدیر برنامه آلفونسه دیویس در نهایت بارسلونا منصرف شد و این انتقال بهم خورد.

 

در نهایت دیویس در ژانویه 2019 و با مبلغ 10 میلیون یورو به بایرن مونیخ پیوست. 17 ماه پس از این انتقال حالا این بازیکن 19 ساله در حدود 45 میلیون یورو ارزشگذاری شده و یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ به شمار می آید. دیویس بازیکنی همه کاره است که می تواند به عنوان مدافع چپ وینگر چپ و حتی راست بازی کند. دیویس در 33 بازی در این فصل سه گل به ثمر رسانده و هشت پاس گل نیز ارسال کرده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.