“” برنامه نوروز فوتبالی به مناسبت انتخاب برترین های فوتبال ایران در سال 98 از ابتدای تعطیلات نوروزی روی آنتن شبکه ورزش سیما می رود. این برنامه که از ابتدای نوروز میهمانانی مثل دراگان اسکوچیچ پیام نیازمند حسین کنعانی زادگان امید نورافکن شجاع خلیل زاده محمد اهل شاخه علی کریمی حسین ابراهیمی و… را داشته و برای مخاطبان فوتبال بسیار جذاب بوده است امروز پذیرای حسین مالکی وینگر رامهرمزی تیم شاهین است.

 

نوروز فوتبالی که به انتخاب برترین های فوتبال ایران در سال 1398 می پردازد امروز میزبان ستاره باتجربه از شاهین بوشهر است وینگر خوزستانی که این فصل ستاره این تیم بوده و از عوامل اصلی بازگشت این تیم به جدول و امید برای بقا در لیگ به حساب می‌آید.

 

برنامه نوروز فوتبالی هرروز از ساعت 14 با تهیه کنندگی آرش موسایی و اجرای افشین عبداللهیان که سردبیری برنامه را نیز برعهده دارد مهدی توتونچی و محمد میر روی آنتن شبکه ورزش سیما می رود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.