علیرضا حقیقی گلر تیم سابق تیم ملی فوتبال در گفتگو با خبرنگار “مجله ایما” در پایان تمرین نساجی مازندران که با حضور مربی جدید و زیر باران در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد، گفت: اول از همه باید از زحمات آقای مهاجری و کادر فنی ایشان تشکر کنم ایشان زحمات زیادی کشیدند ولی به هر حال تیم را ترک کردند و هر جا هستند، آرزوی موفقیت می کنم.

حقیقی در مورد حضور محمود فکری بازیکن و کاپیتان سابق استقلال نیز توضیح داد: به هر حال ایشان هم در لیگ برتر مربی بوده اند و هم در لیگ یک سرمربی. تیم ایشان هم سوم یا چهارم است. برای آقای فکری آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در کنار هم بهترین نتایج را بگیریم، چون جایگاه ما خیلی بهتر از اینجاها است.

از حقیقی در مورد اینکه از عملکرد خودش رضایت دارد پرسیدیم که او توضیح داد: به هر حال من از یک سبک دیگر و یک محیط دیگر وارد یک سبک و محیط دیگر شدم. نمی توانم زمانی در نظر بگیرم ولی تا اینجا می توانم بگویم که تمام توانم را گذاشته ام و امیدوارم خدا کمک کند تا از شرمندگی هواداران نساجی دربیاییم.

دروازه بان نساجی در رابطه با برگزاری بازی ها پشت درهای بسته بیان کرد: این یک تصمیم مدیریتی است و آنها هم تحت فشار هستند. این به بازیکن و مربی مربوط نمی شود و آنها بهتر می دانند چه کاری باید انجام بدهند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.