دانلود سریال یاغی

رحیم استرلینگ ستاره انگلیسی و سیاه‌پوست منچسترسیتی از تظاهرات اخیر در آمریکا و کشورهای مختلف دنیا علیه نژادپرستی حمایت کرده و می‌گوید شکست دادن نژادپرستی مهمترین مساله‌ای است که جامعه بشری این روزها با آن روبرو است.

 

 

استرلینگ می‌گوید مبارزه با نژادپرستی و ایستادگی در مقابل تبعیض مهمتر از خطری است که ویروس کووید19 جامعه بشری را با آن روبرو کرده. این ستاره منچسترسیتی همچنین از تظاهرکنندگان علیه نژادپرستی خواست صلح‌طلبانه بودن اعتراضات خود را رعایت کنند.

 

استرلینگ در گفتگو با بی‌بی‌سی در این باره گفت: می‌دانم شاید این حرف عجیب به نظر برسد ولی در حال حاضر نژادپرستی تنها بیماری‌ای است که در حال مبارزه با آن هستیم. در این لحظه این مهمترین مشکل جامعه بشری است چرا که سالهای سال است به آن درگیر هستیم.

 

ستاره منچسترسیتی در ادامه گفت: مثل هر اپیدمی دیگری ما می‌خواهیم راه‌حلی پیدا کنیم تا جلوی این بیماری را بگیریم. همه تظاهرکنندگانی که این روزها در خیابانها هستند برای این تلاش می‌کنند. آنها به دنبال پیدا کردن راه‌حل هستند راهی برای پایان دادن به بی‌عدالتی‌ای که با آن مواجه هستند. آنها برای آرمان‌شان در حال جنگیدن هستند.

 

استرلینگ در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد: تا زمانی که آنها به تظاهرات صلح‌آمیز ادامه دهند به کسی آسیب نرسانند و وارد مغازه‌ای نشوند همه این اعتراض‌ها و مبارزات قابل تقدیر است. من وقتی چنین اتفاقاتی می‌افتد به شغلم فکر نمی‌کنم چون معتقدم ایستادگی در مقابل آن کاری است که درست است و باید انجام شود.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.