“”، دتمار هوپ، مالک میلیونر و جنجالی باشگاه هوفنهایم از ایده تشکیل صندوق همبستگی در بوندس‌لیگا توسط باشگاه‌های بزرگتر آلمانی برای حمایت از باشگاه‌های کوچکتر که به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مسابقات با مشکلات مالی فراوان مواجه شده‌اند حمایت کرد.

 

درحالیکه مسابقات فوتبال در اکثر نقاط دنیا به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شده، باشگاه‌ها در این میان از درآمد بلیط‌فروشی و پخش تلویزیونی محروم شده و حتی کسب درآمد از ناحیه اسپانسرها هم برای آنها حالا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. در این شرایط به خصوص باشگاه‌های کوچکتر که  از قدرت مالی کمتری برخوردارند با نگرانی‌ها عمده‌ای مواجه هستند.

 

 

دتمار هوپ که اخیرا با انتقادهای تند هواداران فوتبال آلمان که از حضور میلیونرهایی مثل او در فوتبال این کشور راضی نیستند روبرو شده بود از تعطیلی مسابقات در شرایط شیوع ویروس کرونا حمایت کامل کرده ولی می‌گوید باشگاه‌های بزرگتر باید در این روزها از باشگاه‌های کوچکتر حمایت کنند.

 

هوپ در گفتگو با وبسایت باشگاه هوفنهایم گفت:” این وقفه کاملا لازم است چون سلامت مردم باید اولویت اول همه باشد. فوتبال نباید خودش را از جامعه جدا کند. ولی در این شرایط تعداد زیادی از کسب و کارهای کوچک و متوسط در این کشور با مشکلات زیادی مواجه هستند و بار سنگینی را تحمل می‌کنند”.

 

مالک هوفنهایم در ادامه گفت:” من با ایده تشکیل صندوق همبستگی در بوندس‌لیگا خیلی موافقم و ما در هوفنهایم حتما به این مساله فکر خواهیم کرد و اگر لازم باشد از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد”.

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.