دانلود سریال یاغی

“” ابتلای مدافع جوان یوونتوس یعنی دانیله روگانی به ویروس کرونا باعث شد که نگرانی هایی پیرامون ابتلای سایر بازیکنان بیانکونری نیز به وجود بیاید؛ موضوعی که باعث شد سران یووه همه اعضای این باشگاه که شامل ۱۲۱ نفر می شد را به قرنطینه بفرستند.

 

با وجود قرنطینه شدن بازیکنان یوونتوس اما ستاره آرژانتینی این تیم یعنی گونزالو هیگواین در حرکتی عجیب تورین را به مقصد کشورش یعنی آرژانتین ترک کرد. دلیل این کار ستاره آرژانتینی شرایط وخیم مادرش که به سرطان مبتلاست اعلام شده بود اما با این حال انتقادات زیادی نسبت به او مطرح شد.

 

 

 

 

افزایش انتقادات از ستاره یوونتوس باعث شده که حالا برادر گونزالو هیگواین یعنی نیکولا به حمایت از او بپردازد. نیکولا در صفحه اینستاگرام خود در این باره نوشت: ” مادر ما ۴ سال درگیر سرطان است. ما باید کنار هم باشیم. ما نیاز به کمی احترام و توجه داریم.”

 

همچنین یکی از نشریات آرژانتینی نیز مدعی شده که قصد هیگواین برای آمدن به آرژانتین این بوده که در مراحل شیمی درمانی کنار مادرش باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.