دانلود سریال یاغی

روزنامه اسپانیایی آ اس امروز صفحه اول خود را به برنامه باشگاه رئال مادرید برای بازگشت فصل اختصاص داده و مدعی است هدف اول زیدان و تیمش در حال حاضر آماده شدن برای دیدار برگشت با منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا است. آ اس با چاپ عکسی از زیدان و گواردیولا در صفحه اول خود از تیتر عملیات منچستر استفاده کرده است.

 

 

آ اس می‌گوید در برنامه آماده‌سازی تهیه‌شده توسط رئال آمادگی این تیم در هفته اول آگوست یعنی هفته دوم مرداد به اوج می‌رسد دقیقا همزمان با دیدار برگشت این تیم با سیتی. رئالی‌ها در دیدار رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان در برنابئو مقابل شاگردان پپ با نتیجه 2-1 شکست خوردند ولی این شکست باعث نشده امید شاگردان زیدان به جبران مافات در منچستر خدشه‌دار شود.

 

آ اس می‌گوید گرگوری دوپونت طراحی استراتژی بدنسازی و آمادگی جسمانی رئال برنامه خود را طوری طراحی کرده که تیم هم برای بازی‌های آخر لالیگا که احتمالا در اواخر تیرماه خواهد بود و هم برای دیدار برگشت با منچسترسیتی که اوسط مرداد برگزار خواهد شد در اوج آمادگی باشد.

 

 

این تاریخی است که رئالی‌ها هر سال معمولا پیش‌فصل تابستانی را آغاز می‌کردند. بازیکنان رئال هر ساله از اواسط تیرماه تمرینات پیش‌فصل تابستانی را آغاز می‌کردند تا برای شروع لالیگا و لیگ قهرمانان که معمولا اواخر شهریورماه بود کاملا آماده باشند. کادر فنی رئال هم حالا برنامه مشابهی تدارک دیده و بازیکنان این تیم از 21 اردیبهشت تمرینات خود را آغاز کرده‌اند و تا زمانی که برای دیدار با سیتی به اتحاد بروند یازده هفته زمان برای تمرین خواهند داشت. از این گذشته آنها تا آن زمان در یازده بازی رسمی در لیگ اسپانیا هم بازی خواهند کرد. از آنجایی که به نظر می‌رسد تمرین تیمهای انگلیسی دیرتر از رئال آغاز شود و لیگ برتر هم نسبت به لالیگا شروع دیرتری داشته باشد این هم مزیتی است که زیدان و تیمش قصد استفاده از آن را دارند.

 

مزیت دیگری که زیدان و شاگردانش برای آن برنامه‌ریزی کرده‌اند برگزاری بازی پشت درهای بسته است که استفاده از فاکتور تماشاچی‌ها و بازی خانگی را برای سیتی به حداقل می‌رساند. آگوئرو ستاره منچسترسیتی اخیرا با اشاره به این موضوع گفته بود: شکی نیست که دوست داشتیم جلوی هوادارن‌مان بازی کنیم.

 

رئالی‌ها البته می‌دانند که شکست 2-1 در خانه اصلا نتیجه خوبی به حساب نمی‌آید و حتی اگر در اتحاد موفق شوند حریف‌شان را 1-0 شکست دهند بازنده خواهند بود. یکی دیگر از معضلات رئال در اختیار نداشتن کاپیتانش در آن بازی است. رئالی‌ها می‌‌دانند که از پنج شکست اخیرشان در چمپیونزلیگ همه آنها در نبود کاپیتان راموس اتفاق افتاده. با این تفاصیل حالا همه نگاه‌ها در نوکمپ به زیدان دوخته شده که باید در دوئل با گواردیولا اقتدار خود را نشان دهد و تیمش را برای حمله همه‌جانبه به سیتیزن‌ها در اتحاد آماده کند.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.