به گزارش “مجله ایما” فرهاد حیداوی، مالک باشگاه شهر خودرو خراسان دربار جرائم و محرومیت های این این گفت: به خودی خود فکر می‌کنم این یک حکم ناعادلانه بود که علیه ماه صادر شد و نکته عجیب این است که سه روز قبل از دیدار برابر پرسپولیس را به اطلاع عموم می رسانند، من معتقدم این حق ما، تیم ما، مشهد و مردمش نیست که به این ترتیب و سه روز قبل از دیدار برابر مدعی قهرمانی این حکم را اعلام کنند.

او ادامه داد: از دوستان مسئول که این حکم را صادر کردند می‌پرسم که ملاک قرارداد یک باشگاه با یک بازیکن چه باید باشد؟ وقتی من فسخ قرارداد مربوط به یک بازیکن را از سازمان لیگ میگیرم و سپس با آن بازیکن قرارداد می‌بندم  اما حالا میبینم مورد قبول نبوده به چه چیزی باید استناد کنم؟ سوال من این است که اگر سازمان لیگ فسخ قرارداد یک بازیکن را اعلام می کند و حالا می بینیم مورد قبول واقع نمی شود باشگاه من به چه چیزی برای عقد قرارداد با یک بازیکن باید استناد کند؟

حمیداوی درباره مبالغ اعلامی با این جرائم بالا گفت: من از همه یک سوال دارم و آن هم اینکه آیا تا کنون سابقه داشته بازیکنی به ۵ برابر مبلغ قرارداد خود جریمه شود؟ این اتفاق تاکنون در فوتبال ایران افتاده است؟ می گویند در قانون آمده است، من کاری به قانون ندارم شما فقط یک مورد از اتفاق این چنینی که پیش از این در فوتبال ایران افتاده است را به من یادآوری کنید. این چنین موضوعی تاکنون داشته ایم؟

مالک باشگاه شهر خودرو در پاسخ به اینکه چرا در جلسه مقرر شده توسط کمیته تعیین وضعیت حضور پیدا نکردن تا مستندات خود را ارائه کنند گفت: برای من عجیب است که چرا چنین چیزی می گویند. روز ششم دادگاه ما بوده اما هیچ کدام از ما در ایران نبودیم چرا که برای برگزاری بازی ه لیگ قهرمانان از ایران خارج شده بودیم چطور می توانستیم در دادگاه حضور پیدا کنیم؟ پس از اعلام تاریخ دادگاه ما به سازمان لیگ نامه زدیم که در آن روز در ایران حضور نداریم و باید با حریفان آسیایی بازی کنیم اما عملاً اتفاقی نیفتاد.

 

او در این باره ادامه داد‌:  تخلف باشگاه شهر خودرو از نظر دوستان مسئول این است که چرا دو بازیکن مورد نظر روز هشتم قرارداد خود را فسخ کردند و روز نهم با ما قرارداد بستند. آنها معتقدند که بین روزهای هشتم و نهم زمان کم بوده و فرصتی برای مذاکره وجود نداشته، این در حکم به صراحت آمده است. آنها احتمالا معتقدند که ما پیش از این با بازیکنان مورد نظر مذاکره کرده بودیم و در نهایت پس از قطعی شدن فسخ با آنها قرارداد بستیم درحالیکه می بینیم شاید ۵ دقیقه بعد از فسخ یک قرارداد بازیکن یا مربی به عضویت تیم جدید خود در می آید و قرارداد جدید خود را می بندد.

حمیداوی در این باره ادامه داد: جربمه ای که برای صادق بارانی بریده می‌شود تنها ۵۰ میلیون تومان است اما برای ما و بازیکنانمان پنج برابر مبلغ کل قرارداد!  من از شما می‌پرسم سه روز مانده به برگزاری دیدار برابر پرسپولیس محروم کردن دو بازیکن اصلی تیم و البته جریمه عجیب و غریبی که تعیین کردند اتفاقی کاملا عادی و بدون سو ءنیت بوده است؟

مالک باشگاه لیگ برتری درباره درخواست تجدیدنظر و شکایت به کمیته استیناف بابت رای داده شده گفت: صد در صد این کار را خواهیم کرد اصلاً در شکایت ما به کمیته استناف که شکی وجود ندارد.

حمیداوی حرف های خود را این گونه به پایان رساند: در پایان باید بگویم شما نامه باشگاه نساجی به کمیته انضباطی را ببینید متوجه میشوید که آقای نورشرق دقیقاً همان نامه را کپی کرده و تبدیل به حکم علیه بازیکنان و مجموعه باشگاه شهرخودرو کرده است

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.