مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

سجاد حیدری با اشاره به اینکه یک هفته است مشغول تمرین هستند اظهار کرد: نظر جمعی بازیکنان شاهین شهرداری را نمی‌دانم اما به شخصه دوست دارم لیگ برتر تعطیل شود چون سلامتی بازیکنان از خیلی مسائل مهم‌تر است تا اینکه بخواهند بازی‌ها را برگزار کنند.

 

او ادامه داد: شاید از نظر امکانات چند تیم بتوانند پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند اما واقعیت این است و همه هم می‌دانیم که تمام باشگاه‌های لیگ برتری ایران قادر به انجام این کار نیستند. به نظرم بازی‌ها برگزار نشود به نفع همه است و پس از آن نیز مسؤولان برای سرنوشت تیم‌ها تصمیم بگیرند.

مهاجم شاهین شهرداری با بیان اینکه قلبا دوست ندارم تیم ما با تعطیلی لیگ برتر سقوط کند ابراز کرد: در نیم‌فصل دوم دومین تیم جدول از نظر امتیازگیری بودیم و امیدوار هستم در صورت تعطیلی لیگ برتر مسؤولان فدراسیون به شکلی تصمیم نگیرند که به ضرر شاهین شود چون تمام بچه‌های ما زحمت کشیدند. واقعا دلم نمی‌خواهد خطری تیم و بازیکنان شاهین و حتی پیکان را تهدید کند و این تیم‌ها بیفتند.

حیدری یادآور شد: یک هفته است که در دو نوبت صبح و عصر تمرین می‌کنیم و تا جایی که امکان دارد مسائل بهداشتی را رعایت کرده‌ایم ولی واقعا ادامه این شرایط سخت است. بوشهر در وضعیت قرمز قرار دارد و هرچقدر هم که ما این نکات را رعایت کنیم باز هم نمی‌شود جلوی انتقال کرونا را گرفت.

 

او تاکید کرد: علاوه بر توان بالای بدنی که ما باید در دو نوبت تمرینی بگذاریم استرس داریم که خدایی نکرده مبتلا به بیماری نوشیم و آن را منتقل نکنیم. امیدوار هستم تا بهبود شرایط کرونا لیگ تعطیل شود چون هیچ چیز مهم‌تر از سلامتی ما هم‌تیمی‌ها و خانواده‌هایمان نیست.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.