حدود یک دهه پیش و به مدت دو فصل کارلو آنچلوتی هدایت چلسی را بر عهده داشت و با این تیم موفق به فتح لیگ برتر هم شد. حالا کارلتو به مرور آن دوران پرداخت و مدعی شد با خیل بازیکنان سرزنی که در اختیار داشت گلزنی از روی ضربات کاشته کار دشواری نبود.

 

کارلو آنچلوتی گفت: سال دوم دشوارتر بود اما سال اول واقعا فوق العاده بود. هدف این باشگاه موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا بود اما این واقعیت که در سال اول ما لیگ برتر و جام حذفی را فتح کردیم که مهم و مهیج بود.

 

 

عملکرد دیدیه دروگبا فوق العاده بود. در سال اول او 36 گل به ثمر رساند اما ذکر نام دروگبا یعنی فراموش کردن نیکولاس آنلکا فلورنت مالودا جو کول سالومون کالو میشاییل بالاک در میانه میدان مایکل اسین دکو و در خط دفاعی الکس برانیسلاو ایوانوویچ و اشلی کول بنابراین واقعا تیم فوق العاده ای داشتیم.

 

وقتی من وارد رختکن چلسی شدم این تیم حاضر بود و من این تیم را نساختم بنابراین از تمرین دادن چنین بازیکنان قدرتمندی هیجان زده بودم. تصور کنید وقتی برای نواختن ضربات ایستگاهی مهیا می شوید بازیکنان چون جان تری الکس دروگبا و بالاک را داشتیید بنابراین گلزنی روی ضربات ایستگاهی چندان سخت نبود.

جم مدیا


نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.