دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، میکل آرتتا سرمربی آرسنال می‌گوید خانواده‌های بازیکنان این تیم نگران شیوع ویروس کرونا و ابتلای بازیکنان آرسنال به این ویروس مرگبار هستند و این مساله ممکن است تمرکز تیمی توپچی‌ها را به هم بریزد.

 

بر اساس آخرین آمار اعلام شده از سوی سازمان بهداشت جهانی، تا کنون 86هزار نفر در 59 کشور دنیا به این ویروس مبتلا شده‌اند و 2976 نفر جان خود را از دست داده‌اند.

 

 

رویدادهای ورزشی در کشورهای مختلف هم دستخوش نگرانی از شیوع این ویروس شده‌اند که از جمله آن می‌توان به تعویق کلیه مسابقات سوپرلیگ سوئیس و به تعویق افتادن تعدادی از مسابقات سری آ در ایتالیا اشاره کرد.

 

در حال حاضر در انگلیس خبری از تعلیق یا لغو بازی‌های فوتبال نیست و میکل آرتتا درحالیکه تیمش فردا دوشنبه در جام حذفی انگلیس به مصاف پورتموث خواهد رفت در گفتگو با خبرنگاران گفت:” ما نگران نیستیم. ولی خب، همه ما اطلاعات زیادی درباره این مساله بدست می‌آوریم چون رسانه‌ها پر شده از مطالبی درباره این مساله که از دیدن آنها گریزی نیست”.

 

سرمربی آرسنال در ادامه گفت:” ولی خانواده‌های نگران هستند. ما بازیکنان خارجی زیادی داریم که از کشورهای مختلف می‌آیند و هر روز با خانواده‌هایشان در ارتباط هستند. البته باشگاه و مسئولین هر روز در این باره در تماس هستند و ما توصیه‌هایی که پزشک باشگاه به ما می‌کند را کاملا رعایت می‌کنیم. پروتکل‌های حفاظتی تا اینجا کافی بوده ولی راستش نمی‌دانیم اگر شرایط بدتر بشود چه اتفاقی خواهد افتاد”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.