دانلود سریال یاغی

گونزالو ایگواین بازیکنی بود که بعد از شیوع گسترده ویروس کرونا در ایتالیا این کشور را ترک کرد و به آرژانتین سفر کرد. با این حال بعد از آن اعلام شد که ستاره آرژانتینی این کار را نه به دلیل شیوع ویروس کرونا بلکه به خاطر مادرش که به بیماری سرطان مبتلا شده انجام داده تا در کنار او باشد.

 

با این حال اخیراً و بعد از از سرگیری تمرینات تیم های ایتالیایی مهاجم آرژانتینی نیز به تورین بازگشت تا در تمرینات بیانکونری شرکت کرده باشد. با این وجود بر اساس گزارشات گفته می‌شود که گونسالو ایگواین در تمرینات امروز یوونتوس دچار مصدومیت شده و تمرین را نیمه کاره رها کرده است.

 

 

 

 

به نظر می رسد که تا پایان امروز آزمایش های لازم روی ستاره آرژانتینی یوونتوس صورت خواهد گرفت اما اینطور به نظر می آید که ایگواین به احتمال فراوان دیدار برگشت نیمه‌نهایی کوپا ایتالیا مقابل میلان را از دست خواهد داد. مسابقه ای که در تاریخ ۱۲ ژوئن و در ورزشگاه آلیانز شهر تورین برگزار خواهد شد. همچنین بازی رفت دو تیم با تساوی ۱-۱ خاتمه یافته بود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.