به گزارش “مجله ایما”، فردا شب میلان در دیداری دشوار در مرحله نیمه نهایی رقابت های کوپا ایتالیا به مصاف یوونتوس خواهد رفت و بدترین خبر برای استفانو پیولی، غیبت جیجی دوناروما در این دیدار حساس است.

 

 

دوناروما در دیدار روسونری مقابل فیورنتینا دچار مصدومیت زانو شده بود و به نظر می رسد آسیب دیدگی او هنوز به طور کامل بر طرف نشده است و نام این سنگربان جوان در بین فهرست بازیکنان اعزامی میلان به تورین وجود نخواهد داشت. آسمیر بگوویچ، دروازه بان باتجربه و بوسنیایی که اخیرا به میلان محلق شده، در بازی فردا شب در مقابل یوونتوس درون دروازه این تیم قرار خواهد گرفت.

 

میلان شانس چندانی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان در این فصل نداشته و فتح رقابت های کوپا ایتالیا می تواند تنها شانس این تیم برای کسب موفقیت بعد از مدت ها باشد، اما با غیبت جیجی دوناروما کار آنها مقابل یوونتوس دشوار خواهد شد. از سوی دیگر نیز یوونتوس احتمالا برای این دیدار کریستیانو رونالدو را در اختیار نخواهد داشت. مادر ستاره پرتغالی بیانکونری دچار عارضه مغزی شده و این بازیکن برای ملاقات با مادرش راهی پرتغال شده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.