دانلود سریال یاغی

دورتموند در هفته های اخیر بدون داشتن دو ستاره فاز هجومی خود یعنی مارکو رویس و ارلینگ هالند در رقابت‌های بوندسلیگا شرکت کرده است. هالند که از 11 ژانویه در 11 بازی های بوندسلیگا 10 گل برای زنبور ها به ثمر رسانده بعد از بازی مقابل بایرن مونیخ به دلیل مصدومیت از ترکیب این تیم دور بوده است.

 

در همین حال کاپیتان دورتموند یعنی مارکو رویس نیز آخرین بار در ماه فوریه برای این تیم به میدان رفته بود چرا که مصدومیت او از ناحیه ران باعث شد که این بازیکن مدتی را به دلیل آسیب دیدگی از دست بدهد.

 

 

 

 

اخیراً مشخص شد که مارکو رویس به مرز آمادگی رسیده و می تواند تیمش را در ادامه رقابت‌های بوندسلیگا همراهی کند. از طرف دیگر حالا لوسین فاوره در مصاحبه ای اعلام کرده که مهاجم نروژی تیمش نیز مصدومیت خود را پشت سر گذاشته است.

 

سرمربی دورتموند در این باره گفت: هالند از چهارشنبه دوباره تمرین می‌کند و در همه بخش های تمرینی نیز حضور داشته است. از این نظر همه چیز درباره او خوب پیش می رود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.