به گزارش “مجله ایما”، با انتشار لیست نهایی بازیکنان سیتی برای دیدار فردا شب این تیم مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا مشخص شد که رحیم استرلینگ توانسته برای این بازی به موقع از بند مصدومیت رهایی یافته و بنابراین می‌تواند در برنابئو به میدان برود. استرلینگ که از روز 2 فوریه در دیدار سیتی با تاتنهام مصدوم شده بود تا پیش از این دیگر برای سیتی به میدان نرفته بود.

 

 

استرلینگ یکی از سه مهاجمی است که گواردیولا برای این بازی انتخاب کرده است. علاوه بر او گابریل ژسوس و سرخیو آگوئرو دیگر مهاجمین سیتی در این بازی هستند که البته یکی از آنها بازی را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد.

 

لاپورت دیگر بازیکن سیتی که به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته در فهرست سیتی برای دیدار با رئال حضور دارد و این هم خبر خوبی برای گواردیولا است.

 

فهرست 22 نفره منچسترسیتی برای این بازی از این قرار است: ادرسون، براوو، کارسون، واکر، استونز، زینچنکو، لاپورت، مندی، کانسلو، اوتامندی، اریک گارسیا، گوندوگان، رودریگو، دی‌بروین، برناردو سیلوا، داوید سیلوا، فرناندینیو، ریاض محرز، فیل فودن، رحیم استرلینگ، گابریل ژسوس، سرخیو آگوئرو

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.