دانلود سریال یاغی

“” ستاره اروگوئه‌ای بارسلونا در ماه ژانویه زانوی خود را تحت عمل جراحی قرار داد و بعد از آن تخمین زده شد که احتمالاً او ۴ ماه از میادین دور خواهد بود. با این حال لوئیس سوارز در چند هفته اخیر ریکاوری خود را به بهترین شکل پشت سر گذاشته و پیشرفت قابل توجهی داشته است.

 

تعلیق رقابت‌های لالیگا به دلیل شیوع ویروس کرونا سشانس لوئیس سوارز را برای بازگشت به میادین پیش از پایان یافتن فصل افزایش داده است. سوارز در این باره گفت: ” بازگشت من بر اساس همان پیش‌بینی‌های قبلی خواهد بود اما حالا این موضوع تغییر کرده است و با توجه به عوض شدن برنامه قطعاً زودتر به میادین باز خواهم گشت.

 

 

 

 

سوارز در ادامه گفت:”پزشک به من گفته که خیلی خوب در حال ریکاوری هستم و قادر خواهم بود که در اسرع وقت به میادین باز گردم. حالا یه تفاوت نسبت به قبل وجود دارد و آن هم این است که بعد از بازگشت تیم به مسابقات من هم قادر به بازی کردن خواهم بود. در این مدت خیلی خوب با تمریناتی که به من داده شد کنار آمدم و همین موضوع به بازگشت سریع تر من کمک می کند.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.