به گزارش “مجله ایما”، دیدار ناپولی و بارسلونا در دور رفت با تساوی 1-1 در ایتالیا به اتمام رسید و ممکن است بارسا یک بار دیگر با توجه به این نتیجه نه چندان مطمئن، در رسیدن به فینال لیگ قهرمانان ناکام مانده و حذف شود. با توجه به شیوع ویروس کرونا و صدور حکم عدم ورود تماشاگران به استادیوم ها در سراسر اروپا، اخباری در مورد احتمال رخ دادن این اتفاق در مورد بارسا نیز منتشر شده، اما حالا وزیر بهداشت اسپانیا، سالوادور ایلا تایید کرد که قرار نیست دیدار بارسلونا- ناپولی پشت درهای بسته برگزار شود.

 

 

سالوادور ایلا گفت: “برگزاری مسابقه بارسلونا برابر ناپولی در معرض خطر نیست. هیچ خطری وجود نداشته و قرار نیست این دیدار پشت درهای بسته برگزار شود. ما تصمیم گرفتیم مجوز ورود به استادیوم ها را فقط برای مناطق آسیب دیده لغو کنیم، اما شرایط در بارسلون اینگونه نیست.

 

تنها چیزی که مورد توجه ما قرار دارد نحوه خروج تعداد کثیر هواداران از استادیوم است. بازی لیگ قهرمانان اروپا بین بارسلونا و ناپولی در شرایط نرمال برگزار خواهد شد، زیرا ناپل مانند شمال ایتالیا در حال حاضر در معرض خطر نیست.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.