به گزارش “مجله ایما”، الاهلی عربستان با اخراج مربی سوئیسی و به خدمت گرفتن ولادان میلوچویچ سرمربی سابق ستاره سرخ بلگراد رکوردی خارق العاده از خود به جا گذاشت تا نامش در کتاب تاریخ فوتبال عربستان برای استفاده از سه مربی خارجی +یک مربی موقت بومی در یک فصل ثبت شود.

در شرایطی که میلوچویچ در بحران کروناویروس به سختی مجوز حضور در جده را دریافت و از چند روز قبل تمرینات را زیر نظر گرفت شب گذشته برای اولین بار شاگردانش را به میدان فرستاد تا مقابل الحیفا انتهای جدولی دوباره تیم را در مسیر موفقیت قرار دهد. این بازی اما تا دقیقه 87 اصلا به سود الاهلی پیش نمی رفت تا این که یک بار دیگر عمر السومه ستاره سوری به داد رقیب آسیایی استقلال رسید و با گلزنی بردی شیرین و نجات بخش رقم بزند.

در پایان بازی سرمربی صرب با اشاره به این که الاهلی هنوز نیاز به زمان دارد تا به تیمی مدعی تبدیل شود از شروع خود در لیگ عربستان آن هم با برد ابراز شادمانی کرد و این نتیجه را باعث بالا رفتن روحیه و انگیزه شاگردانش در ادامه فصل شد. جالب این که از این بازی تنها دو تا سه هزار هوادار استقبال کردند که نشان از نارضایتی آنها از دومین تیم پرطرفدار جده داشت.

 

 

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.
hitcounter