دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، طبق گزارش های منتشر شده در اسپانیا، اینتر میلان به دیگو گودین اجازه خواهد داد این تیم تابستان امسال را پس از تنها یک فصل حضور در سن سیرو ترک کند. مدافع اروگوئه ای اتلتیکومادرید تابستان گذشته به اینتر پیوست و در 16 بازی از 26 دیدار ممکن سری آ در این فصل در میدان حضور داشته است.

 

 

اما نشریه آواس مدعی شد دیگو گودین نتوانسته خود را با اندیشه های آنتونیو کونته تطبیق دهد و سرمربی ایتالیایی تمایلی به حفظ این بازیکن باتجربه برای فصل بعد نخواهد داشت. کونته علاقمند به استفاده از سیستم دفاعی سه نفره بوده و در ماه های اخیر در بسیاری از دیدارها به جای دیگو گودین از الساندرو باستونی، مدافع 20 ساله و ایتالیایی در کنار میلان اشکرینار و استفان دی فرای بهره برده است.

 

گودین در طول 9 فصل حضور در اسپانیا 289 بازی برای اتلتیکومادرید انجام داده و یکی از مهره های درخشان تیم دیگو سیمئونه بود. گودین در دوران بازی خود در پایتخت اسپانیا با کسب هشت جام موفق به کسب عنوان قهرمانی لالیگا در سال 2014 شده و همچنین در رسیدن به دو فینال لیگ قهرمانان اروپا با این باشگاه نقش آفرینی کرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.