به گزارش “مجله ایما”، مارکوس راشفورد ستاره منچستریونایتد فکرش را هم نمی‌کرد که انتشار یک عکس در صفحه اینستاگرامش در سالگرد پیروزی فصل گذشته شیاطین سرخ بر پاری سن ژرمن در چمپیونزلیگ، از سوی هواداران یونایتد با چنین استقبالی مواجه شود و واکنش عجیب نیمار به پست او تا این حد باعث خشمگین شدن هواداران PSG شود.

 

 

لایک شدن پست راشفورد که در آن به پیروزی یونایتد بر PSG در فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرده و از عبارت ” ششم مارس 2019، چه شبی” استفاده کرده بود توسط نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن، خشم هواداران تیم پاریسی را برانگیخته. به خصوص به این خاطر که در آستانه دیدار بسیار حساس PSG مقابل بوروسیا دورتموند در فصل جاری رقابتها هواداران تیم پاریسی انتظار دارند ستاره‌هایشان با آخرین حد تمرکز در خدمت تیم باشند.

 

هواداران پاری سن ژرمن زیر پست اینستاگرامی راشفورد، انتقادهای شدیدی از نیمار کرده‌اند و در پاسخ هواداران یونایتد که از آنها خواسته‌اند کمتر سخت گرفته  و گذشته را فراموش کنند به آنها یادآور شدند که در آستانه دیدار حساس با دورتموند نمی‌توانند چنین رفتاری را از ستاره‌هایشان تحمل کنند. یکی از هواداران پاری سن ژرمن زیر پست اینستاگرامی راشفورد نوشت:” این شاید برای شما موضوع مهمی نباشد ولی ما باید هر طور شده دورتموند را شکست داده و صعود کنیم. این  حرکت نیمار به هیچ وجه قابل قبول نیست”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.