دانلود سریال یاغی

از هفته گذشته شهر خودرویی‌ها در دو جبهه به صورت همزمان درباره لیگ راهبردهای خود را پیش بردند؛ هم نامه کناره گیری از لیگ را امضا کردند و هم تمرینات خود را با حداکثر نفرات در مشهد آغاز کردند! اتفاقی که باعث شد حواشی فراوانی درباره آن شکل بگیرد.

 

مصاحبه های تند و آتشین مالک این تیم علیه برگزاری لیگ و مناظره جالب او روز گذشته با افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس بخشی از حواشی پیش آمده بود؛ اما بازیکنان و کادرفنی شهر خودرو فارغ از این مسائل هفته گذشته در چمن منزل آباد تمرینات خود را از سر گرفتند تا مهیای ادامه لیگ شوند.

 

 

آنها که منتظر بازگشایی سالن های بدنسازی در مشهد بودند امروز در اولین فرصت نخستین جلسه بدنسازی پساکرونایی خود را هم در سالن بدنسازی استادیوم امام رضا (ع) گذراندند؛ نکته جالب چند قاب به جا مانده از گفتگوهای در گوشی مهدی رحمتی و محمدرضا خلعتبری و در نهایت با مجتبی سرآسیایی است.

 

از روز پیوستن دوباره خلعتبری به شهر خودرو سنگربان سابق آبی‌ها و مهاجم اسبق سرخ‌های پایتخت که همیشه از سالیان دور رابطه نزدیکی باهم داشتند نخستین تجربه هم‌بازی شدن باشگاهی را به دست آوردند و به زعم بسیاری دو قلوهای شهر خودرو به شمار می‌روند.

 

 

دو ستاره باتجربه‌ای که بدون تردید بازوان سرمربی جوان شهر خودرویی‌ها هستند و در صورت ادامه لیگ می‌توانند بسیار نقش کلیدی را در ترکیب مشهدی‌ها ایفا کنند؛ همانطور که تا پیش از شیوع کرونا نقش درخشانی در ترکیب شهر خودرو داشتند.

عکاس: محسن بخشنده

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.