دکتر مهرزاد خلیلیان در مورد اینکه بعضی از باشگاه ها قصد شروع تمرینات خود را دارند به گفت: کرونا یک مسأله ملی است و همه باید کمک کنند که این بیماری منحوس کنترل شود. هیچ باشگاهی نمی تواند برای خودش تصمیم بگیرد. 

 

او ادامه داد: در شرایطی که پرستاران شبانه روز دارند برای کنترل این بیماری تلاش می کنند این روا نیست که بعضی از باشگاه ها خودشان را ببینند و حاضر نباشند که منافع ملی را در نظر بگیرند.

 

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در مورد اینکه چه برخوردی با باشگاه های متخلف می شود هم گفت: اول به آنها اخطار می دهیم در مرحله دوم اعلام می کنیم که مسوولیت کارشان با خودشان است و در مرحله سوم هم آنها را با جریمه های سنگین روبرو خواهیم کرد.

 

خلیلیان در پایان گفت: در شرایطی که سازمان لیک برنامه شروع بازی ها را اعلام نکرده است و رقابت های مهمی مثل المپیک هم به تعویق خواهد افتاد دلیلی ندارد باشگاه ها تمرین کنند. جان افراد از فوتبال مهمتر است. وقتی یورگن کلوپ می گوید اگر بازی نکردن ما جان یک انسان را نجات دهد ما این کار را می کنیم فکر می کنم دیگر تکلیف تمام باشگاه ها روشن است. من از باشگاه ها تقاضا می کنم کمک کنند تا کرونا را شکست بدهیم.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.
hitcounter