مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

به گزارش “مجله ایما”، اسماعیل خلیل زاده و عبدالرضا موسوی به عنوان دو عضو متمول هیئت مدیره استقلال مدتی است که رابطه خوبی با هم ندارند ولی شکل ارتباط  آنها تا همین شب گذشته علنی نشده بود.

 

شب گذشته هیئت مدیره استقلال جلسه ای تشکیل داد تا علی فتح الله زاده رسماً به عنوان مدیر عامل این باشگاه انتخاب شود، مدیری که از همان ابتدا به عنوان گزینه اصلی مدیرعاملی در استقلال فعالیت خود را آغاز کرد و حالا بعد از چند ماه توانست به هدفی که دارد برسد.

در این جلسه همه اعضا حضور داشتند به جز عبدالرضا موسوی و در این بین اینطور عنوان شد که خلیل زاده به او برای شرکت در این جلسه اطلاع نداده است.

 

اما ماجرا وقتی پیچیده تر می شود که بدانید شب گذشته موسوی در پستی اینستاگرامی مدعی شد که فتح الله زاده برای مدیرعاملی قرار بوده پیش او برود اما این مدیر با سابقه حضور در جلسه هیئت مدیره که در میدان فاطمی تشکیل شد را ترجیح داده است و دیگر گزینه مدیرعاملی نیست.

موسوی اما امروز پا را از این هم فراتر گذاشت و در دو مصاحبه خود مدعی شد که خلیل زاده در هیئت مدیره تصمیم های نادرست گرفته است و  موافق ادامه فعالیت او در استقلال نیست.

 

هرچند هنوز خلیل زاده واکنش رسمی ای به صحبت های موسوی نشان نداده است اما او امروز برخلاف صحبت های موسوی مدعی شد فتح الله زاده مدیرعامل استقلال می شود تا به این شکل اختلاف خود با موسوی را علنی کند.

 

آنچه مسلم است با اتفاق هایی که روزهای گذشته رخ داده به نظر می رسد از بین خلیل زاده و موسوی یکی باید از سمت خود کنار برود تا هیئت مدیره استقلال با انسجام لازم بتواند به کار خود ادامه بدهد.

اگر سوال شما این باشد که از بین خلیل زاده و موسوی کدامیک شانس بیشتری برای ماندن دارد باید منتظر ماند و دید کدامیک می توانند معادلات را به نفع خود تغییر بدهند.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.