دانلود سریال یاغی

میرمعصوم سهرابی در گفت و گو با خبرنگار “” درباره بلاتکلیفی تیم های لیگ برتری برای برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات بیان کرد: متاسفانه شرایط بدی اتفاق افتاده است. ما امروز تصمیم گرفتیم تمرینات خود را از روز 7 فروردین ماه آغاز کنیم تا از نظر بدنی وضعیت مان افت نکند اما واقعیت این است که شروع تمرینات بسیار برای فوتبالیست ها خطر دارد. فوتبالیستی که تمرین می کند سیستم ایمنی بدنش ضعیف می شود و خطر ابتلای او به ویروس کرونا زیاد می شود. از این گذشته کادرفنی و اجرایی تیم ها ممکن است مبتلا شوند. اگرچه می توانیم رختکن ها را ضد عفونی کنیم و شرایط خاصی را به وجود بیاوریم اما به هر حال برگزاری تمرینات در این وضعیت خطرناک است.

وی ادامه داد: از این رو اگر تمرینات را آغاز نکنیم و منتظر اعلام سازمان لیگ باشیم هم نمی شود. شاید سازمان لیگ دو هفته دیگر بگوید فلان روز بازی ها را شروع می کنیم. آنوقت ما باید بدون بدنسازی وارد مسابقات شوند و این باعث ایجاد مصدومیت می شود. 

مدیرعامل تراکتور همچنین گفت: پیشنهاد ما این است که سازمان لیگ سریعا تصمیم خود را درباره مسابقات بگیرد. اینقدر صبر نکنیم تا ببینیم چه می شود. بهترین راهکار در وضعیت کنونی تعطیل کردن مسابقات است. قطعا با توجه به اینکه تراکتور در بین تیم های بالانشین جدول رده بندی است و در جام حذفی نیز شانس قهرمانی دارد از تعطیل شدن مسابقات ضرر می کند اما چندین بار گفته ام که جان انسان ها در وهله اول اهمیت دارد. ورزشکاران هم جزئی از جامعه هستند و فکر می کنم اگر لیگ تعطیل شود تیم ها هم مجبور به شروع تمرینات نمی شوند و این به نفع کل جامعه است. 

سهرابی در پاسخ به این پرسش که اگر لیگ تعطیل شود تکلیف قهرمان چه می شود بیان کرد: من می گویم لیگ را تعطیل کنند و وقتی لیگ تعطیل می شود جامی هم نباید داده شود. هیچ مشکلی هم پیش نمی آید. وقتی هنوز 9 هفته باقی مانده چرا باید جامی به پرسپولیس داده شود؟ مسابقات فقط امسال تعطیل می شود ودوباره از سال آینده از سر می گیریم. 

وی با ادامه پیشنهاداتش تاکید کرد: در این شرایط قهرمان معرفی نمی شود اما 4 تیم بالایی جدول به لیگ قهرمانان آسیا می روند. از سوی دیگر دو تیم لیگ یک هم به لیگ برتر سال آینده اضافه می شوند و سال بعد لیگ با 18 تیم برگزار می شود. چه ایرادی دارد؟ 

مدیرعامل تراکتور همچنین خاطرنشان کرد: من از مسئولان سازمان لیگ می خواهم سریعا تعیین تکلیف کنند. تعطیلی مسابقات راهی است برای اینکه از این بیماری رها شویم. شما می بینید که بازیکنان یوونتوس و اینترمیلان هم مبتلا می شوند و این نشان دهنده این است که کرونا با کسی شوخی ندارد. حتی المپیک و جام ملت های اروپا را نیز به تعویق انداختند. آیا لیگ ایران از آن مسابقات بزرگ تر است؟ به همین خاطر سازمان لیگ باید هرچه سریع تر نسبت به تعطیلی مسابقات اقدام کند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.