دانلود سریال یاغی

اشکان خورشیدی در گفت‌وگو با برنامه اتفاق شبکه سه اظهار کرد: در یک بازی بین پدیده مشهد و ذوب‌آهن اصفهان قضاوت می‌کردم که در دقیقه ۹۰ آن مسابقه یک پنالتی به سود تیم پدیده گرفتم ولی آن پنالتی تبدیل به گل نشد.

 

او ادامه داد: در آن مقطع سرمربی ذوب‌آهن آقای امیر قلعه‌نویی بود؛ پس از پایان مسابقه فیلم بازی را در فرودگاه دیدم و بلافاصله از آقای قلعه‌نویی و دروازه‌بان ذوب‌آهن عذرخواهی کردم.

 

این داور فوتبال درباره اختلافاتی که قلعه‌نویی با او دارد عنوان کرد: متأسفانه در جریان آقای قلعه‌نویی سوء تفاهم‌هایی به وجود آمده که رابطه‌ی بین شخص بنده یا جامعه داوری با ایشان را دچار اشکال کرده است. واقعیت این است که آقای قلعه‌نویی یکی از مربیان خوب ایران محسوب می‌شود و این احترام متقابل وجود دارد. هر جایی هم ایشان را ببینیم احترام می‌گذاریم. اگر اشتباهی از طرف ما اتفاق افتاده قطعا سهوی بوده و از ایشان عذرخواهی کردم اما شاید برخی مواقع نیز ایشان معتقد باشد که داور اشتباه کرده اما نظر کمیته داوران چنین چیزی نباشد.

 

خورشیدی با تأکید بر اینکه هیچ مشکلی بین من و قلعه‌نویی وجود ندارد ابراز کرد: شاید یک سری افراد باشند که این فضا را مسموم می‌کنند اما واقعا هیچ مشکلی بخاطر آن صحنه بین ما وجود ندارد.

 

او یادآور شد: یک بازی به همراه تیم داوری قضاوت کردیم که متأسفانه آن مسابقه به جنجال کشیده شد. ما داخل رختکن حبس شدیم و ۷-۶ ساعت دیدیم که هر کاری می‌کنیم تماشاگران از ورزشگاه خارج نمی‌شوند.

 

 

 

 

داور فوتبال ایران اضافه کرد: بخاطر این اتفاقات با هتل تماس گرفتیم که گفتند ۵۰۰ هوادار مقابل هتل منتظر شما هستند! گفتیم به فرودگاه برویم اما بچه‌ها زنگ زدند گفتند هزار تماشاگر در فرودگاه انتظار شما را می‌کشند که به همین دلیل بنده با یکی از دوستانم که در آن شهر ساکن بودند تماس گرفتم و گفتم تو را به خدا ماشین‌ات را به ابتدای اتوبان بیاور و فلان ساعت یکدیگر را ببینیم.

 

خورشیدی ادامه داد: بنده به همراه یکی از همکارانم به شکل مخفیانه با یک ماشینِ اسکورت به آنجا رفتیم و یک ساعت با سرعت غیرمجاز در حال فرار بودیم! یک ساعت و نیم دو ساعت بعد از دور شدن از آن شهر ایستادیم و استراحت کردیم.

 

او تصریح کرد: دل ما برای همان فوتبال و اتفاقات‌اش تنگ شده چون فوتبال جزئی از زندگی ما است و واقعا فوتبال را بخاطر همین قشنگی‌ها و چالش‌هایش دوست داریم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.