به گزارش”مجله ایما”، تیم خوشه طلایی با عبور از سد گل ریحان 45 امتیازی شد و هم اکنون با یک امتیاز اختلاف نسبت به تیم مس کرمان در رده ی دوم جدول قرار دارد و این بدین معنی است که شانس بالایی برای صعود به لیگ برتر دارد. بعد از کوچ محمود فکری و دستیارانش به تیم نساجی مازندران باشگاه خوشه طلایی مذاکراتی با محمد نصرتی داشت اما این مذاکرات منجر به عقد قرارداد نشد و در نهایت تیم خوشه طلایی در بازی با گل ریحان توسط حکیمی سرپرست تیم هدایت شد و جالب اینکه این بازی را یک بر صفر به سود خود به پایان برد. 

 

تیم خوشه طلایی در حالی مدعی صعود به لیگ برتر است که اولین فصل حضور در لیگ یک را تجربه می کند. این تیم فصل گذشته با هدایت محسن عاشوری قهرمان لیگ 2 شد و به لیگ یک صعود کرد و در دور رفت بازی ها هم با هدایت این مربی در جایگاه ششم قرار گرفت و به نظر و با توجه به مصدومیت چند بازیکن کلیدی تیم و هم چنین اولین فصل حضور در لیگ یک عملکرد خوبی به حساب می آمد اما در پایان دور رفت همکاری محسن عاشوری و خوشه طلایی قطع شد و هدایت تیم را محمود فکری بر عهده گفت. عملکرد محمودفکری هم در این تیم قابل دفاع بود تا اینکه با ملحق شدن وی به تیم نساجی حالا تیم خوشه طلایی باید به دنبال انتخاب سومین مربی فصل خود باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.