دانلود سریال یاغی

سامی خدیرا که بین سال‌های 2010 تا 2015 سابقه بازی کنار کریستیانو رونالدو در رئال مادرید را داشت از این مهاجم 35 ساله تمجید ویژه‌ای کرد. خدیرا در سال 2015 به یوونتوس پیوست و سه سال بعد فوق‌ستاره پرتغالی هم به او در جمع بیانکونری ملحق شد.

 

 

 

 

خدیرا که هفتمین فصل همبازی بودنش را با کریس تجربه می‌کند در گفت‌وگوی زنده اینستاگرامی گفت:« کریستیانو فوتبالیستی فوق‌العاده و انسانی شگفت‌انگیز است. ما هفتمین فصل بازی کنار هم را تجربه می‌کنیم که پنج فصلش در رئال مادرید و دو فصلش در یوونتوس بوده است.

 رونالدو به خاطر مهارت‌ها و جاه‌طلبی‌اش یکی از بهترین فوتبالیست‌هایی است که تاکنون جهان به خودش دیده است. او می‌خواهد همیشه برنده باشد حتی اگر یک مسابقه درون تیمی در تمرینات باشد. کریس یک الگو برای تمامی مردم است.

به دلایلی که گفتم رونالدو یکی از بهترین فوتبالیست‌هاست. من خودم را می‌توانم خوش‌شانس فرض کنم چون هنوز در کنار کریستیانو بازی و تمرین می‌کنم.»

 

 

 

 

خدیرا همچنین در تمجید از آقای خاص که در سال 2010 او را از اشتوتگارت به رئال مادرید آورد چنین گفت:« تأثیرگذارترین سرمربی و انسان برای من ژوزه مورینو بوده و این به خاطر اعتمادی بود که او به من داشت. بزرگترین گام دوران حرفه‌ای‌ من رفتن به رئال مادرید پس از جام جهانی 2010 بود.

مورینیو نکات فنی زیای به من آموخت و در کنار اعتمادی که به من داشت باعث شد به عنوان یک انسان هم پیشرفت زیادی کنم. هنوز هم رابطه فوق‌العاده‌ای با ژوزه دارم و همچنان با یکدیگر در ارتباط هستیم و او را به عنوان یک انسان و یک سرمربی دنبال می‌کنم.»

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.