دانلود سریال یاغی

آندرس اینیستا بعد از پشت سر گذاشتن ۱۶ سال فوق‌العاده در بارسلونا و تبدیل شدن به یکی از اسطوره های این باشگاه کاتالانی نهایتاً در تابستان سال ۲۰۱۸ تصمیم به ترک این تیم گرفت؛ اسطوره بارسا بعد از ترک این تیم فوتبال آسیا را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کرد و حالا در جی لیگ ژاپن و برای باشگاه ویسل کوبه توپ می زند.

 

 

 

 

 

دنیس سوارز یکی از بازیکنانی بود که در زمان حضورش در بارسا با آندرس اینیستا هم بازی بوده است. این هافبک اسپانیایی که حالا به سلتاویگو پیوسته در این باره می گوید: من به اندازه کافی خوش‌شانس بودم که بتوانم در کنار آندرس اینیستا بازی کنم. او برای من یک الگو و نمونه فوق العاده به حساب می آید.

با وجود پشت سر گذاشتن یک تجربه ناموفق در بارسلونا آماده نیز می‌گوید که بازی در این تیم برای او یک تجربه فوق العاده بوده است: این یک تجربه بسیار خوشحال کننده برای من بود.من همیشه آرزو داشتم برای بارسلونا بازی کنم.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.