دانلود سریال یاغی

”” و به نقل از میزان مهدی دادرس در ارتباط با اظهارات علیرضا صالحی رییس کمیته استیناف که گفته بود اعضای کمیته استیناف او را طرد کردند اظهار داشت: متاسفانه یک ماه و نیم است که جلسات کمیته را به من اطلاع نمی‌دهند و این از بی معرفتی آقایان است. من هم بر مسائل حقوقی احاطه دارم و هم بر موضوعات فوتبالی. به نظرم آقایان به اینکه بقیه به من احترام می‌گذارند حسادت می‌کنند.

 

وی در ادامه در خصوص عدم دعوت از او برای شرکت در جلسات کمیته تصریح کرد: متاسفانه رفتاری که با من شده ناجوانمردانه است. در کمیته استیناف کودتا کرده‌اند! من فقط در مورد مسائل فوتبالی مصاحبه کرده‌ام و از آن‌چه که گفته‌ام آگاهی کامل داشتم. آقای صالحی که حکم من را نداده حکم من را رییس فدراسیون فوتبال داده است و در حال حاضر هم مسئولیت حکم من با سرپرست فدراسیون فوتبال است.

 

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در پایان پیرامون واکنش خود به رفتار سایر اعضا با او خاطرنشان کرد: در مقطع زمانی کنونی فدراسیون فوتبال دغدغه و مشکلات زیادی دارد و من سکوت می‌کنم تا آرامش فدراسیون به هم نریزد. متاسفانه کمیته می‌خواهد همان کاری را با من کند که سال گذشته با عباس موسوی کردند و او مجبور به استعفا شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.