دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، پیتر والتون، داور قدیمی انگلیس و کارشناس داوری شبکه بی تی اسپرت، با اشاره به صحنه جنجالی گل تیم بورنموث به لیورپول در بازی امروز گفت: من تعجب کردم از اینکه VAR این گل را مردود اعلام نکرد. واضح و روشن است که ویلسون روی گومز خطا می کند. این خطا در قسمت بالا تنه رخ داده و یعنی بازیکن مهاجم هیچ کاری به توپ نداشته است. هل دادن او باعث می شود گومز از توپ عبور کند و در ادامه گل بورنموث به ثمر برسد.

 

همچنین ریو فردیناند، ستاره پیشین منچستر یونایتد هم که کارشناس فنی این شبکه است، در تایید صحبت های والتون گفت: وقتی خود صحنه را با سرعت بازی می دیدیم، فکر نمی کردیم خطا باشد اما با تماشای مجدد آن، باید بگویم خطا رخ داد و باید یک ضربه آزاد به سود لیورپول اعلام می شد.

 

 

فردیناند که خود یکی از بهترین مدافعان میانی تاریخ جزیره است، ادامه داد: اما با وجود اینکه خطا رخ داد، به نظرم جو گومز باید بهتر در این صحنه کار می کرد. او می توانست واکنش سریع تری نشان بدهد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.