به گزاش “مجله ایما”، صدرنشین فوتبال روسیه این روزها با مهاجم گلزن ایرانی خود حریف می طلبد. زنیت که پیش از بازی های هفته بیست و دوم لیگ روسیه با اختلافی قابل توجه در رده ابتدایی جدول رده بندی قرار داشت پس از تساوی در دیدار برابر اف سی یوفا، از دقایقی پیش دیدار خود مقابل تیم یورال، تیم دهم جدول رده بندی لیگ حرفه ای روسیه را آغاز کرد و خیلی زود نیز توانست بر حریف خود چیره شود یا به نوعی در همان دقایق ابتدایی نیمه اول نسخه تیم یورال را بپیچد. دقایقی که مهاجم ایرانی زنیت چشم های هواداران حاضر در ورزشگاه سن پترزبورگ را به خود جلب کرد.

 

سردار آزمون در ابتدا تا پیش از رسیدن بازی به دقیقه 10، توانست اولین گل بازی را به ثمر برساند. زنیتی ها در دقیقه 12 باز هم توانستند برابر حریف خود به گل برسند. آنها در این دقیقه توسط آرتم زیوبا دروازه حریف خود را باز کردند. اما پس از این گل باز هم سردار آزمون  توانست از فرصت طلبی و هوش بالای خود به بهترین نحو استفاده کند و دومین گل خود و سومین گل زنیت را وارد دروازه حریف کند.

 

به این ترتیب سردار ایرانی سن پترزبورگ تنها یک ربع! زمان می خواست تا بتواند پرونده حریف خود را ببندد و به نوعی در همان پانزده دقیقه ابتدایی بازی کار را برای پیروزی تیمش یکسره کند. سردار با دو گلی که در این بازی به ثمر رساند توانست تعداد گل های خود در لیگ برتر روسیه را به عدد 7 برساند.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.