به گزارش مجله ایما ، با توجه به استعفای زودهنگام مهدی تاج معادلات قدرت در این فدراسیون دگرگون شده و حالا سرپرست دبیرکلی نقش تعیین کننده ای در برگزاری این انتخابات خواهد داشت و بنا بر شنیده ها ابراهیم شکوری بدون توجه به منافع کاندیداها تلاش می کند ضامن اجرای قانون در این انتخابات باشد.
با این وجود طبق برخی اخبار و گزارش های رسیده برخی از جریان های قدرت  به دنبال اعمال نفوذ و تایید یا رد شدن کاندیداهای نزدیک به خودشان خصوصا در مرحله نخست بررسی صلاحیت ها بودند که  شکوری در این مرحله به خوبی مقابل دخالت ها ایستادگی کرده و خواسته یکی از این جریان ها برای رد صلاحیت بعضی از کاندیداها را نپذیرفته است.

استوری چند روز گذشته شکوری در خصوص ضرورت برگزاری انتخابات در تاریخ معین نیز پیام روشن دیگری بود که حکایت از اعمال نفوذ برای به تعویق افتادن انتخابات دارد. شکوری البته بر اساس اساسنامه نمی تواند در هر شرایطی پس از انتخابات به عنوان دبیرکل فعالیت خودش را در فدراسیون دنبال کند اما عملکرد امروز او در دفاع از اجرای قانون بدون توجه به منافع برخی از جریان های خاص نکته مثبتی است .

دعوای تعویق انتخابات احتمالا پس از رد صلاحیت قطعی بازنشسته ها جدی تر خواهد شد و شکوری کار سختی برای  تقابل با جریان های خاص در پیش دارد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.