مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

بهنام ابوالقاسمپور مهاجم سابق سایپا که بعد از درخشش در جمع نارنجی‌پوشان به پرسپولیس پیوسته بود اکنون در سمت مدیریتی فعالیت خود را دنبال می‌کند. او مدعی است که در خصوص بازی جنجالی سپاهان و پرسپولیس کمیته استیناف بدون توجه به جوسازی‌ها باید به دنبال اعلام رای عادلانه و منتطبق بر قانون باشد.

ابوالقاسمپور که این روزها در بخش مدیریتی شهرداری فعالیت دارد در این زمینه گفت: فعلا روزگار این را برای ما خوسته است که به عنوان یک فوتبالی در مدیریت شهری و شهرداری مشغول باشم. از سال 86 که از فوتبال خداحافظی کردم غیر از یک مقطع کوتاه در فوتبال حضور نداشتم. انشاا… که روزی این فضا ایجاد شود. البته مسائل و اخبار فوتبال را دنبال می‌کنم.

 

مهاجم سابق پرسپولیس در واکنش به اینکه احتمال لغو بازی‌های این فصل گفت: این که نمی‌شود. فکر نمی‌کنم چنین مساله‌ای اصلا مورد تائید مجامع بین‌المللی از جمله فیفا باشد. بالاخره باید یک سرانجامی برای بازی‌ها وجود داشته باشد. بحث فقط بر سر قهرمانی لیگ نیست. باید سهمیه آسیایی تعیین شود. تیمی مثل فولاد اهواز قبل از تعطیلی بازی‌ها واقعا روند خیلی خوبی داشت و با ادامه آن شرایط یکی از سه تیم برتر هم می‌توانست باشد. تیم‌های دیگری هم مدعی بودند. یک سری تیم‌ها هم در دسته‌های پائین‌تر هزینه کرده‌اند و وقت گذاشته‌اند.

 

وی در ادامه صحبت‌هایش گفت: الان هر کسی با توجه به شرایطی که دارد یک نظری می‌دهد. اصل کلی این است که مسابقاتی انجام شده است و منطقی نیست این همه کار بی ثمر و بی نتیجه باشد. با توجه به شرایطی که پیش آمده باید مسائل مختلفی برای اخذ تصمیم بررسی و لحاظ شود. از این جهت فکر می‌کنم نیاز به تشکیل یک اتاق فکر متشکل از کارشناسان و بزرگان متخصص است. در این اتاق فکر تخصص‌های مختلف باید حاضر باشند. مسائل دیگری مثل تصمیم‌های کنفدراسیون برای لیگ قهرمانان مقدماتی جام جهانی و دیگر رقابت‌ها نیز باید مورد توجه قرار بگیرد. افرادی که در این اتاق فکر حاضر می‌شوند باید افرادی باشند که به منافع چند باشگاه فکر نکنند یا تحت تاثیر فشارها در این ارتباط قرار نگیرند. منافع فوتبال و لیگ در اولویت خواهد بود البته بعد از لحاظ شدن سلامتی و امنیت مردم و ورزشکاران که اصل اساسی است.

 

ابوالقاسمپور درباره حواشی مربوط به رای دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان نیز گفت: فکر نمی‌کنم نیاز به بحث باشد. در هر صورت خوب یا بد اتفاقی افتاده است. مساله شفاف است. ناظر مسابقه داوران و رسانه‌ها هم گزارش دادند که چه مسائلی پیش آمد. تا جایی که من اخبار را شنیدم همه روایت‌ها نزدیک به هم بود. به عنوان نمونه می‌توانم به صحبت‌های آقای سید علی اشاره کنم با آن توضیحات اگر قرار بر اجرای عدالت و قانون باشد بازی باید سه بر صفر اعلام شود. باز هم با توجه به تمام صحبت‌هایی که شنیدم آن روز همه شرایط برای بازی فراهم بود. یک تیم به هر دلیل نخواست در زمین حاضر شود.

 

وی ادامه داد: هیچ چیز بالاتر از قانون نیست. اجرای قانون مناف بلند مدت فوتبال و همه باشگاه‌ها را تامین می‌کند. رای که نمی‌تواند احساسی باشد. اگر قانون می‌گوید نتیجه باید سه بر صفر شود این اتفاق باید بیفتد. به همه مسائل فکر شده که چنین قانونی را در دنیا گذاشته‌اند. اگر قانون اجرا نشود هرج و مرج اتفاق می‌افتد. اگر الان بر اساس منافع این و آن از قانون بگذرند این رفتار به یک رویه بدل می‌شود. تیم‌های دیگر هم دست به این اقدام‌ها می‌زنند تا بازی انجام نشود. در این شرایط به خاطر منافع چند تیم ذینفع منافع تمام فوتبال و باشگاه‌ها به خطر می‌افتد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.