“”، در بیانیه این بار باشگاه نساجی می خوانیم: با توجه به اینکه هزاران نفر در کشور با ویروس کرونا دست‌وپنجه نرم می‌کنند و صدها نفر نیز تاکنون جان خود را از دست داده‌اند اما باز هم مشاهده می‌کنیم علی‌رغم وضع قوانین پیشگیرانه و محدودیت‌های ایجادشده، هم چنان خیابان‌ها و بازارهای مازندران و به‌ویژه شهرستان قائمشهر مملو از جمعیت است.

 

مضاف بر این معضلات، شاهد مسافرت‌های نوروزی برخی از هموطنان به استان‌های شمالی هستیم که متاسفانه همین حضور بیجای مسافران به استان مازندران، وضعیت این استان را قرمز و بحرانی کرده است. هم چنین تصاویری از قائمشهر و برخی شهرهای مازندران در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد تعدادی از شهروندان عزیز بیماری خطرناک کرونا را جدی نگرفته‌اند. موضوعی که باعث نگرانی، ترس و دغدغه همه ما شده است.

 

لذا برای بار دوم و ملتمسانه از مردم محترم قائمشهر و همه مردم مازندران خواستاریم لطفاً شیوع ویروس کرونا و خطرات جانی ناشی از آن را جدی گرفته و هرچه سریع‌تر خیابان‌ها و بازارهای شهر را خلوت کنند تا خدای ناکرده شاهد فاجعه‌ای بزرگ‌تر از این در قائمشهر و مازندران نباشیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.