مهرزاد خلیلیان در این باره به “” گفت: واقعا ویروس کرونا یک ویروس ناشناخته است که کل دنیا را درگیر کرده است. ما در کشورمان شرایط سختی را تجربه می کنیم که عبور از آن نیاز به هزینه زیادی دارد.


او ادامه داد: الان نیاز به کمک مالی داریم و من به نوبه خودم از تمام باشگاه ها و بازیکنان که شرایط مالی خوبی دارند می خواهم در راه مبارزه با کرونا کمک مالی کنند. طبیعی است که هزینه سنگینی برای مبارزه کرونا انجام شده است و کشور نیاز به کمک های بیشتری دارد.

 

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در پایان گفت: من شنیدم که علیرضا جهانبخش بازیکن ارزشمند کشورمان مبلغی را کمک کرده است که جای تشکر دارد. امیدوارم باشگاه ها و بازیکنان دیگر هم در این امر کمک کنند تا بتوانیم این ویروس منحوس را شکست بدهیم. البته می دانم بسیاری از بازیکنان کمک هایی انجام داده اند اما در حال حاضر جنبش های بسیار خوبی مثل «دست یار» برای مبارزه با کرونا به راه افتاده است که امیدوارم از آنها حمایت شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.