مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

پروتکل بهداشتی که مسئولان وزارت بهداشت و ستادملی مبارزه با کرونا با هماهنگی فدراسیون پزشکی ورزشی به تیم های فوتبال داده اند تا تمرینات خود را شروع کنند مورد اعتراض بسیاری از تیم ها قرار گرفته است. از این رو افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس نیز به این پروتکل اعتراض کرد.

پیروانی در گفت و گو با شبکه خبر سیما درباره دو بند پروتکل بهداشتی مسابقات فوتبال عنوان کرد: «ما نمی توانیم این پروتکل را اجرا کنیم. دو بند برایمان بسیار دشوار است. یکی اینکه دوستان گفته اند 5 جلسه تمرینی در هفته تیم ها کار کنند. ما دوست داریم صبح و بعد از ظهر تمرین کنیم یعنی باید دو روز در هفته تمرینات را جلو ببریم؟ این که نمی شود.»
وی افزود: «بحث بعدی نیز بازی های تدارکاتی است. دوستان گفته اند بازی های تدارکاتی ممنوع است. مگر می شود تیم ها بدون بازی تدارکاتی ناگهان وارد مسابقات شوند؟ این اصلا شدنی نیست و باید این پروتکل را حداقل در دو بندی که گفتم اصلاح کنند.»

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.