به گزارش “مجله ایما”، آلوارو نگردو ستاره کهنه کار و اسپانیایی باشگاه النصر که در سومین سال از پوشیدن پیراهن این تیم محبوب دبی بازوبند کاپیتانی را نیز بر بازو می بندد برای تمدید قرارداد خود برای دو سال آتی در خواست حقوق سالیانه 20 میلیون درهمی ارائه داده است.

رسانه های دبی از جمله البیان از یکی دو روز قبل با انتشار گزارش هایی از خواسته مالی سنگین نگردو از سران النصر مدعی شدند پرداخت این پول برای حفظ نگردو در دبی می تواند رکوردهای نقل و انتقالات در یکی دو دهه گذشته فوتبال امارات را جابه جا کند آن هم در روزهایی که مشکلات مالی گریبان همه باشگاه ها را گرفته است.

 

در واکنش به این اخبار و شایعات امروز مدیر باشگاه النصر در مصاحبه با ارم نیوز ضمن تکذیب درخواست نجومی نگردو مدعی شد رقم بیست میلیون درهمی برای هر فصل درست نیست و در مذاکرات صورت گرفته مابین دو طرف صحبتی از این ارقام به میان نیامده است.

پیش از این رکورد قراردادهای مالی در اختیار عمر عبدالرحمن و باشگاه العین بود که سالیانه بالغ بر 8 میلیون درهم دستمزد خالص و چهار میلیون درهم حق تصویر در برنامه های تبلیغاتی برای عموری در نظر گرفته شده بود که نزدیک به سه سال پابرجا بود و با انتقال به الاهلی این پرداختی به کاپیتان تیم ملی امارات در ریاض به 10 میلیون درهم رسید.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.