“” زلاتان ابراهیموویچ بین سال های 2012 تا 2016 برای پی اس جی بازی می کرد و با این تیم به تمام افتخارات داخلی دست یافت. او توانست رکورد گلزنی باشگاه را نیز در سال 2016 به نام خود کند. رکوردی که بعدها توسط کاوانی جا به جا شد.

الک ژورژن بازیکن محصول آکادمی پی اس جی که سابقه 49 بازی برای تیم دوم پی اس جی دارد و مدتی نیز با تیم اول تمرین می کرد خاطره جالبی از غول سوئدی دارد.

 

 

Officiel - Georgen file à l'AZ Alkmaar

 

 

او به فوت مرکاتو گفت:« یک بار که با تیم اول تمرین می کردم یک سهل انگاری انجام دادم. پس از تکرار اشتباه زلاتان به شدت و تندی من را به کنار زمین کشاند و از بالا با اخم به من نگاه کرد؛ جوری که به شدت ترسیده بودم(با خنده).

وقتی شما 16 سال دارید و یک تازه وارد در تیم اول محسوب می شوید و زلاتان چنان رفتاری با شما انجام می دهد طبعا تحت تاثیر قرار می گیرید. آنجا بود که سطح توقعات در تیم اول را متوجه شدم و حرکت زلاتان نیز به همان خاطر بود تا به من بفهماند که جایگاهم کجاست. انگار که به شما گفته باشد اینجایی که هستی یک دنیای دیگر است و بیدار شو.»

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.
hitcounter