دانلود سریال یاغی

آرسنال که مثل دیگر تیمهای لیگ برتری خود را برای شروع مجدد این رقابتها آماده می‌کند در یک بازی دوستانه به مصاف چارلتون رفت. در این بازی دستگرمی که در استادیوم خانگی توپچی‌ها امیریتس برگزار شد آرسنال با نتیجه 6-0 به پیروزی رسید.

 

 

در جریان این دیدار دستگرمی که آرسنال مقابل چارلتون تیمی که در رقابتهای چمپیونشیپ حضور دارد برگزار کرد ادی انکتیا در نیمه دوم موفق به هت‌تریک شد و یکی از گلهای آرسنال هم توسط اوبامیانگ به ثمر رسید. دیگر گلهای تیم میکل آرتتا هم توسط لاکازت و جو ویلکاک به ثمر رسید.

 

انکتیا که در نیمه اول فصل جاری به صورت قرضی به لیدزیونایتد منتقل شده بود با این هت‌تریک حالا خود را بیش از پیش به حضور در ترکیب اصلی میکل آرتتا نزدیک کرده است.

 

 

خبرسازترین بازیکن آرسنال در این بازی به جز انکتیا اوبامیانگ بود که با روحیه بالایی که از خود نشان داد ثابت کرد از وضعیت خود در آرسنال راضی است. اوبامیانگ بعد از گلی که به ثمر رساند از سوی آرتتا تعویض شد ولی در کنار زمین باقی ماند و به تماشای بازی هم‌تیمی‌هایش پرداخت.

 

 

ستاره گابنی آرسنال از این فرصت استفاده کرد و با انتشار یک ویدیو در اینستاگرام به شوخی با گرم کردن هم‌تیمی‌اش بوکایو ساکا پرداخت. ویدیویی که در اینستاگرام با استقبال زیادی مواجه شده است.

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.